Doprava zdarma od 50 eur

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Nočný krém 50 ml

 
55,00

vypredané

Kúpiť
+

Základ nočného krému bola myšlienka, aby pokožka dostala čo najviac vitamínov v čase, keď je telo pripravené na komplexnú regeneráciu po celom dni. Vďaka tejto idei vznikol RY night cream so širokým spektrom vitamínových zložiek.

Kód produktu:

K001

Výrobca:

RY

Balenie:

50 ml

Základom je argánový olej, ktorý pokožku dokonale hydratuje, navracia jej sviežosť a regeneráciu, vďaka čomu spomaľuje proces stárnutia kože a pokožky.

Dôležitou zložkou je extrakt z papriky a morskej trávy, ktoré zabraňujú znižovaniu kolagénu nachádzajúceho sa v derme.  RY night cream je vhodný nielen pre ľudí s normálnym typom pleti, ale aj pre ľudí so sklonom k začervenaniu. Extrakt z magnólie a vitamín B5 (kyselina pantoténová) dodávajú krému okrem iného aj protizápalové účinky, čoho výsledkom je pleť bez začervenania. Extrakt z ginka zabezpečuje ochrannú funkciu proti oxydatívnemu poškodeniu kožnej bunky. 

Celkový dojem jedinečnosti dotvára jemná vôňa kvetín. Krém je vhodný vďaka svojmu zloženiu pre všetky typy pleti. Objavte aj vy kúsok jedinečnosti a luxusu v zlatej edícii RY.

Receptúra neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu ani chemické konzervanty. Na základe Smerníc EU 2003/15/ES a 76/768/EHS o kozmetických výrobkoch, nie je prípravok testovaný na zvieratách. 

Použitie: Nanášajte na čistú a suchú pokožku tváre v primeranom množstve. Vhodný na každodenné použitie.

Balenie: 50 ml

Skladovanie: Uchovávajte pri izbovej teplote, mimo priameho slnečného žiarenia.